Fara taxa de inmatriculare in 2012
Pagini
Home
duminică, 1 ianuarie 2012
Noua taxa auto de inmatriculare 2012
De ce sa fim de acord cu noua taxa auto?
Vrei sa vezi cat valoreaza taxa auto la masina ta?
Impreuna putem refuza aceasta bataie de joc , aceasta umilinta la care suntem supusi de catre cei din Conducere! Vi se pare normal ca pentru o masina veche de 5 ani sa platiti pana la 3000 de euro taxa de inmatriculare , asta in functie de capacitatea cilindrica si de categoria de poluare!
Semneaza petitia si fi alaturi de noi!
Postări mai noi
Pagina de pornire
Abonați-vă la:
Postări (Atom)